Zespół

Zarząd

Tomasz Witkowski

Prezes Zarządu | Dyrektor Handlowy
t.witkowski@elsa.pl

Tomasz Lipiński

Wiceprezes Zarządu | Dyrektor Techniczny
t.lipinski@elsa.pl


Dział administracji

Anna Szady

Kierownik biura
a.szady@elsa.pl

Martyna Stanisławska

Specjalista ds. administracji
m.stanislawska@elsa.pl


Dział inżynierii

Jacek Adamski

Kierownik działu inżynierii
j.adamski@elsa.pl

Michał Gruk

Inżynier automatyk
m.gruk@elsa.pl

Szymon Gołaszewski

Inżynier automatyk
s.golaszewski@elsa.pl

Łukasz Kadelski

Inżynier automatyk
l.kadelski@elsa.pl

Mariusz Kulik

Inżynier automatyk
m.kulika@elsa.pl

Monika Kulwicka

Inżynier automatyk
m.kulwicka@elsa.pl

Radosław Skup

Inżynier automatyk
r.skup@elsa.pl

Cezary Węsiora

Inżynier automatyk
c.wesiora@elsa.pl

Dominika Zaniewska

Inżynier automatyk
d.zaniewska@elsa.pl


Dział wykonawczy

Maciej Maksymiuk

Kierownik robót elektrycznych oraz automatyki
m.maksymiuka@elsa.pl

Aleksandra Żurawska

Kierownik robót elektrycznych oraz automatyki
a.zurawska@elsa.pl

Zbigniew Grochowski

Inżynier budowy
z.grochowski@elsa.pl

Grzegorz Sikorski

Inżynier budowy
g.sikorski@elsa.pl

Konrad Walkowski

Inżynier budowy
k.walkowski@elsa.pl

Wojciech Pawłowski

Specjalista ds. prefabrykacji rozdzielnic
w.pawlowski@elsa.pl

Artur Borszcz

Brygadzista
a.borszcz@elsa.pl

Dawid Leibrandt

Brygadzista
d.leibrandt@elsa.pl

Bartłomiej Neugebauer

Brygadzista
b.neugebauer@elsa.pl

Jakub Paluszyński

Brygadzista
j.paluszynski@elsa.pl


Oddział warszawski

Szczepan Grzeszczak

Kierownik oddziału
s.grzeszczak@elsa.pl