Budowa budynku biurowo-usługowego Porta Mare na Wyspie Spichrzów w Elblągu.

14-04-2024

W Sercu Elbląga powstanie nowoczesny kompleks biurowy, który będzie połączeniem stylu historycznego z innowacyjnym designem.

661c49772f7a9.jpeg

PORTA MARE - kompleks biurowo-usługowy, który będzie się składał z 6 kondygnacji. Obiekty należący do klasy A, zostanie zrealizowany z dbałością o wysoki standard wykonania i wykończenia. Oferuje on ponad 11 000 m² powierzchni użytkowej oraz 2 000m² przestrzeni usługowej. Dodatkowo, w jego otoczeniu powstanie około 130 miejsc parkingowych, z czego ponad 80% będzie dostępnych w podziemnych garażach. Projekt budynku został starannie dostosowany do charakterystycznego stylu zabudowy Starego Miasta, wzorując się na zabytkowych kamienicach, które stanowią istotny element tej reprezentacyjnej dzielnicy Elbląga. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych nadaje biurowcowi oryginalny charakter, co sprawia, że ma potencjał stać się wizytówką tej części miasta.

W ramach umowy, firma Elsa zajmie się realizacją systemów: BMS, Zarządzania bezpieczeństwem (z certyfikacją CNBOP), SSP, CCTV, KD, Detekcji CO i LPG, Parkingowego, Wideodomofonowego.