Kariera

Elsa jest dynamicznie rozwijającą się firmą zarządzaną przez zespół, który z jednej strony posiada już znaczące doświadczenie w działalności w branży automatyki i teletechniki, a z drugiej pamięta jeszcze czasy bycia szukającym doświadczenia absolwentem. Na sukces firmy pracują zarówno specjaliści z bogatym doświadczeniem zawodowym, jak i absolwenci uczelni wyższych i szkół technicznych stawiający pierwsze kroki w swojej branży pod okiem bardziej doświadczonych współpracowników.

Oferty pracy

Jeżeli zapoznałeś/zapoznałaś się z profilem firmy i uważasz, że pasujesz do zespołu budującego sukces Elsy, wyślij swoje CV na adres praca@elsa.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Staże i praktyki

Elsa umożliwia odbycie praktyk inżynierskich studentom uczelni wyższych, a także uczniom szkół technicznych kształcącym się w zawodzie elektromontera, elektryka i automatyka.

Kogo szukamy?

Szukamy studentów i absolwentów uczelni o profilu technicznym chcących rozpocząć pracę w branży automatyki i teletechniki, a także uczniów i absolwentów szkół technicznych chętnych do zdobycia doświadczenia w pracach elektromonterskich prowadzonych na aktualnie trwających budowach oraz w dziale produkcyjnym firmy.